Filters
Kategorie blogu
Blízko

SPOKOJENOST VE VLASTNÍM TĚLE? ZÁKLADEM JE ODKYSELENÍ

Zásadité prostředí v organismu je současně zdravým prostředím. Snažme se udělat maximum pro to, abychom překyselení nedali šanci. Je totiž živnou půdou patogenů, kvasinek a plísní, které se nejdříve projevují únavou, ale později nezřídka nástupem zdravotních potíží. Velmi důležité je tomuto předcházet vyváženou stravou bohatou na ovoce a zeleninu. Naše snažení nám ale může výrazně usnadnit ProBalance, komplex minerálů,
které poměr zásaditých a kyselých látek v organismu vyrovnávají.
Rádi byste zhubli ještě nějaký ten kilogram? Odkyselit se s pomocí Probalance je tím nejlepším začátkem – teprve pak může dieta plně fungovat.

 

LEHČÍ JÍDELNÍČEK, PLNOHODNOTNÉ ŽIVINY
Ani to se s LR 28 Days Body Mission nevylučuje. Tyto produkty byly namíchány přesně tak, aby dokonale zasytily, dodaly tělu vše potřebné a nezatížily jej přitom zbytečnými sacharidy a tuky.

Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete dopřát si s našimi produkty dietní očistu a hubnout, nebo jimi proložit svůj stávající jídelníček a odlehčit svému zažívání. Tak jako tak se budete cítit v mnohem lepší kondici.

PRO ZDRAVÉ TRÁVENÍ
Naši produktovou nabídku Probalance a 28 Days Body Mission skvěle doplňuje FiberBoost, vláknina ze tří různých zdrojů, jejímž úkolem je zasytit a současně udržovat zdraví střev v té nejlepší kondici.

FiberBoost totiž ve střevě nabobtná a dokáže tak zahnat malý i větší pocit hladu. Podporuje navíc zažívání a usnadňuje trávení všeho, co přes den sníte. LR vláknina je navíc slazena stévií a můžete si ji bez výčitek dopřát kdykoli.