Filters
Kategorie blogu
Blízko

L-Recapin: zdravé a husté vlasy

Lesklé, pevné a zdravé vlasy, to je sen každého muže i ženy. Jenže co dělat, když vám nebylo shůry dáno a běžně dostupná kosmetika nepomáhá? Vsadit můžete na účinné duo pro plnou a hustou hřívu. Jmenuje se LR L-Recapin a bylo vyvinuto pro všechny, jejichž kštici poznamenává předčasné vypadávaní a úbytek vlasů.

Vlasy to řeknou za vás

Vypadávání vlasů je přirozený jev. Paniku však pocítí člověk tehdy, když mu vlasy vypadávají ve větším množství předčasně. Pátráním po příčinách tohoto nedostatku zjistíte, že mohou být trojího druhu. Prvním problémem bývají hormony, které nedostatečně působí na regresi vlasových kořínků. Ty jsou pak ochablé a vlas dlouho neudrží. Druhý nedostatek způsobuje špatná výživa vlasových kořínků související s nedostatečným prokrvením pokožky hlavy. A poslední vliv na mizející porosty má poškozená struktura vlasů. Vlasy kvůli ní snadno prořídnou a nemají požadovanou kvalitu. Se všemi třemi nedostatky lze účinně bojovat. Ptáte se jak?

Výživa začíná u kořínků

Postižené vlasy je potřeba vyživit přímo od kořínků a tím jejich vypadávání zpomalit. A zde už na scénu přichází účinný bojovník LR L-Recapin. Obsahuje výjimečný komplex látek Procapil® s trojím intenzivním účinkem. První v bojové linii stojí kyselina oleanolová. Je extrahována z listů olejovníku a snižuje regresi vlasových kořínků. Druhou mocnou složku přípravku představuje apigenin získávaný z citrusových plodů. Důsledně podporuje prokrvení vlasových kořínků. Třetí zbraní je biotinyl-GHK, neboli bílek s příměsí speciálních vitamínů, který podporuje uchycení vlasových kořínků. Kořínky jsou tak lépe uchyceny, chráněny, posilovány a regenerovány. Přímo z místa, odkud vyrůstají. Vyrobený je ve formě šamponu a tonika a spolu vytrvale působí proti dědičnému vypadávání vlasů. Prokazatelně zlepšují jejich hustotu a jejich pravidelné používání přináší zaručené výsledky. Proto dejte sbohem slabým kořínkům a hřebenu plného vypadaných vlasů a tuto dvojici přípravků vyzkoušejte. O své výsledky se pak s námi podělte.

Vložte svůj komentář