Filters
Kategorie blogu
Blízko

MUDr. Pavel Hanzelka - Co přináší koncept LR ALOE VIA?

LR všechny své produkty s obsahem Aloe Vera gelu určené k lokálnímu použití vylepšila, opatřila novým a atraktivnějším obalem a roztřídila do sérií podle typu jejich užívání.

Pro každý produkt ALOE VIA je charakteristické následující:

-       Obsahuje vysokou koncentraci Aloe Vera gelu

-       Je zbaven konzervačních parabenů a minerálních olejů, které mohou být spouštěčem alergií

-       Je obohacen o účinné bio extrakty (např. zelený čaj, magnolie, bambus atd.)

Tyto tři skutečnosti řadí produkty LR ALOE VIA mezi excelentní biokosmetiku.

Aloe Vera gel má výborný hojivý, regenerační, hydratační, protizánětlivý a ochranný účinek na kůži, absence parabenů a minerálních olejů vede k vynikající snášenlivosti těchto výrobků a bioextrakty dodávají těmto produktům punc té nejvyšší kvality.

Líbí se mi, že jsou produkty prakticky roztříděny do sérii – Péče o obličej, Péče o tělo, Péče o dutinu ústní, Péče o vlasy, Péče pro muže, Péče pro děti či Solární péče. Vrcholem ALOE VIA je však podle mě série Speciální Péče. Patří do ní skvělý Box První Pomoci, který obsahuje Aloe Vera Hydratační Gelový Koncentrát s obsahem 90 % Aloe Vera gelu, Aloe Vera Spray První Pomoci s obsahem 83 % Aloe Vera gelu a Aloe Vera Ochranný Krém s Propolisem a 79 % Aloe Vera gelu.

Za sebe bych vyzdvihnul ještě Aloe Vera Vitální sérii a v ní obsažený Aloe Vera multifunkční MSM Tělový Gel s 60 % Aloe Vera. Ten je velmi vhodný pro nemocné a namáhané klouby. Výborné je i Aloe Vera Relaxační Hřejivé Mléko s obsahem 45 % Aloe Vera gelu, které oceníte na namáhanou a přetíženou páteř a svaly. Produkty z této série jsou určené nejen pro krásnou a zdravou pleť, ale pomáhají také v péči o nemocnou a poraněnou kůži a sliznice.

V případě ALOE VIA můžeme směle použít termín „léčebná kosmetika“. Zvláště Aloe Vera Box První Pomoci a Aloe Vera Vitální Série by podle mého osobního názoru měly být nejen samozřejmou součástí našich domácností, ale také přirozeným průvodcem na našich cestách a dovolených.

Jsem velmi rád, že za sebe mohu napsat, že nový a velmi dobře promyšlený koncept ALOE VIA řadí firmu LR mezi nejkvalitnější výrobce kosmetiky a léčebné kosmetiky na světě.    

MUDr. Pavel Hanzelka