Filters
Kategorie blogu
Blízko

Zpátky do školy s pořádnou dávkou energie

Konec prázdnin se nezadržitelně blíží a již brzy řada z nás vystřídá opalování na plovárně za školní lavice a batohy plné studijních materiálů. Jenže s příchodem školního režimu, jenž vyžaduje notnou dávku soustředěnosti a energie, začíná monotónní kolotoč povinností, úkolů, zkoušek a učení. Chcete se učit a přitom neusínat nad knihami? Rádi byste zkouškové období zvládli bez pocitu stresu? Máme řešení a to se jmenuje Mind Master!

Vyberte si příchuť, prosím

Společnost LR Health & Beauty představuje formuli Mind Master ve variantě green a red. Obě formule jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a jejich hlavním benefitem je podpora mysli a těla při oxidačním stresu. Díky obsahu cenných látek, jako jsou antioxidanty, zelený čaj, vitamín E, B či koenzym Q10 a L-Karnitin, dokáže odbourávat stres. Ten je součástí života každého z nás a neustále roste. Obzvláště se pak projevu v urgentních situacích a momentech, kdy je naše tělo vystaveno stresu, ať už ze zkoušek či je běžnou součástí našeho pracovního dne.

Pravidelným užíváním Mind Master RED získáte 30% denní dávku železa, 51% denní dávku selenu a 100 % řady vitamínů. Mind Master GREEN je z 30 % tvořen gelem z Aloe Vera listů. Po pár týdnech zjistíte, že Mind Master skvěle funguje nejen proti únavě a vyčerpání, ale rovněž podporuje normální kognitivní funkci a funkci nervového systému. Zároveň chrání buňky před oxidačním stresem a přispívá k normální psychické činnosti. Báječného pomocníka začněte užívat už nyní a vyhněte se tak náročnému zahájení období vzdělávání, popřípadě jeho užíváním zamezte projevům stresu v práci.

Nezapomínejte, že dnešní generace žije výrazně hektičtěji než před několika desetiletími. Nemyslíte, že ideální čas zpomalit?