Filters
Kategorie blogu
Blízko

Tipy na vánoční dárky aneb letošní nadílka originálně

Svátky klidu, pohody a samotný závěr roku se nezadržitelně blíží. Chcete být letos na Vánoce včas připraveni? Pak se inspirujte našimi produkty z dílny LR, které jsou vysoce kvalitní, unikátní a rozhodně potěší všechny věkové kategorie. Uchopte letošní svátky trošku jinak a darujte třeba lahev plnou vitamínů, trendy barvy dekorativní kosmetiky anebo doplňky a bytové dekorace. S nimi totiž docílíte vánoční pohody ještě dříve, než usednete ke štědrovečernímu stolu. Nabídka je letos skutečně pestrá a vyberou si dámy, pánové, babičky i ti nejmenší…

All I Want For Christmas

Zima s sebou přináší nejen bílou peřinu, ale též nízké teploty sahající často až pod bod mrazu. Proto se vybavte pletenými doplňky, které jsou nejen velmi trendy, ale zároveň uchovají vaše ruce, krk i hlavu v teple. Na dotyk měkké a hřejivé doplňky jsou vyrobeny z prémiových materiálů a opatřeny detaily. V obývacím pokoji oceníte třeba hebkou deku s rukávy, do které se jednoduše zachumláte, abyste si užili sváteční pohodu u pohádek. Nejen na cesty se vám pak bude hodit termohrníček či termofor s líbivým zimním vzorem.

Provoňte domov svíčkami, které jsou zasazeny do ručně ojíněného skla a voní po lahodném jablečném koláči, vánočním koření či ovocném punči. Tyto svíčky se skvěle hodí jako dárek pro vaše blízké! Dáváte-li přednost luxusním dekoracím, nesmí u vás doma chybět bytový parfém v elegantním provedení a výraznou vůni dřevin, květin, koření či ořechů a ovoce.

Hodinky jako módní doplněk

Hodinky už dávno neplatí pouze za ukazatele času, jsou vnímány jako luxusní doplněk odrážející naši osobnost. Chcete-li být cool a připraveni na svůj byznys, nesmí vám chybět LR hodinky z nerezové oceli. Kulaté mineralizované sklo zabraňuje poškrábání a elegantní pásek z pravé kůže dokonale sedne k vašemu obleku. Dámy budou nadšené z nadčasových šedých hodinek s řemínkem z pravé kůže v kombinaci s rosé pozlacenými detaily.

Zaujala vás nabídka? Pak si prohlédněte nový listopadový katalog, kde najdete spoustu dalších originálních tipů na vánoční dárečky.