Filters
Kategorie blogu
Blízko

Tekutý zázrak jménem Beauty Diamonds

Podzim je krásným obdobím, kdy koruny stromů hrají barvami a kdy lidé obměňují svůj šatník. Plavky střídají svetry a šortky měníme za dlouhé nohavice. Podzimní měsíce jsou rovněž velkou zátěží pro nás organismus, neboť ne každý zvládá velmi dobře teplotní přechody a výkyvy počasí, jež je pro podzim typické. Proto investujete do doplňků stravy, vitamínů a snažíme se v kuchyni pracovat se sezónními potravinami. Stejnou péči byste měli věnovat také své pokožce, která si zaslouží důkladnou péči. Tu ji zajistíte pomocí naší vychytávky – zlatým olejem se třemi druhy použití.

1 olej na obličej = 3 způsoby aplikace

Náš zlatý zázrak ZEITGARD Beauty Diamonds vám učaruje na první pohled svým vzhledem. Propracovaný, luxusní design samotného balení slibuje kvalitní přípravek. Olej s jemnou vůní je ideální pro použití v chladném ročním období. Je nezbytné si uvědomit, že pokožka v chladném a větrném počasí stejně jako v místnostech se suchým vzduchem velmi strádá. Právě proto vyžaduje extra bohatou anti-age péči, aby vypadala maximálně svěže, hladce a mladistvě. Proto na podzim do katalogu zařazujeme oblíbený a žádaný produkt z řady ZEITGARD, produkt, který v malém množství skrývá velkou sílu!

Olej lze aplikovat proti vráskám, stačí po vyčištění ráno a večer vetřít do tváře 3 až 5 kapek tohoto vzácného přípravku. Nejlepší službu vám olej udělá ve chvíli, kdy jej budete kombinovat s denní péčí LR ZEITGARD.

Pleťový olej kombinujte s dalšími produkty z řady LR ZEITGARD

Jestliže máte svůj oblíbený anti-age krém, stačí do něj olej vmíchat a aplikovat společně na obličej. Uvidíte, jak bohatý efekt bude mít olej na vaší tváři již po první aplikaci.

Beauty Diamonds Ati-age olej lze využít také jako olejovou masku proti vráskám. Pomocí 10 kapiček oleje, které vmasírujete na obličej a dekolt a po 10 minutách působení otřete, zajistíte svému obličeji řádnou regeneraci. Výsledkem bude hladká, pevná a intenzivně hydratovaná pleť.

Čím je olej výjimečný?

Unikátní pleťový olej propůjčuje pleti rovnoměrný vzhled plný jasu. Díky obsahu inovativní kombinace z 6 olejů přírodního původu a vybranými vitamíny A, E a F bude vaše pleť vypadat stále dokonale i v sychravém podzimu. Chcete-li udělat maximum pro svůj vzhled, investujte do luxusní péče ZEITGARD, kterou najdete právě teď v katalogu.