Filters
Kategorie blogu
Blízko

Předsevzetí: pustím se do boje s vráskami

To není sen, ale skutečnost, které docílíte pomocí ZEITGARD 2 Anti-age system, jež si klade za cíl viditelnou redukci vrásek. Po úspěšném kartáčku přichází druhý nepostradatelný pomocník, který kombinuje metodu horka a chladu a efektivně transportuje účinné anti-aging látky do všech vrstev pokožky. Svěžího vzhledu docílíte díky jemné cirkulaci krve. Jak ZEITGARD 2 funguje?

V Sérii ušetříte

Chcete-li své pleti poskytnout komplexní péči, zaměřte se na cenově výhodné Série obsahující všechny potřebné produkty. Kromě přístroje se můžete vybavit hydratačním krémovým gelem a očním sérem, popřípadě restrukturalizačním krémovým gelem a očním sérem. Obě varianty jsou vhodné zvýraznění kontur, jejich zpevnění a souměrnost a stejně tak napnutou a vyhlazenou pokožku. Restrukturalizační péče je určena pro zralejší pleť, neboť obsahuje účinné látky pro hloubkovou redukci vrásek. K přístroji Anti-aging ZEITGARD 2 obdržíte speciální čisticí hadřík, který je speciálně vyvinut pro jednoduchou a kvalitní údržbu hlavice. Ta se nesmí poškodit a vyžaduje pravidelnou údržbu tak, aby nedošlo k poškrábání.

Ideální kombinace ZEITGARD 1 a ZEITGARD 2 lze vylepšit o o speciální péči i produkty na bázi denního používání. V naší nabídce aktuálně najdete Racine řadu s hydratujícími látkami proti prvním známkám stárnutí pleti, Nanogolt s vydatnou porcí zlata a hedvábí, Beauty Diamonds s texturou na bázi diamantů a peptidů a Platinum řadu pro pány.