Filters
Kategorie blogu
Blízko

Navrženo odborníky 2. díl

V prvním díle našeho speciálu jsme vám představili řešení Daily Essentials skládající se z naší stálice Aloe vera Gelu s medem a Pro Balance tablet. Dnes bychom rádi zacílili boj s nedostatkem energie. Únava a vyčerpání trápí drtivou většinu pracujících Čechů. Mnohdy se totiž objevují nárazové a neplánované úkoly, kterým hoří termín a je nutné je odevzdat v rekordně krátkém čase. V takovém momentu se v mozku spouští poplach a aktivuje se stres.

Stejně jako v práci můžeme o energii přicházet doma, kde se na nás pověsí děti, úklid domácnosti, mimopracovní povinnosti i hádka s partnerem. Všechny tyto aspekty završuje nedostatek kvalitního spánku a další kolotoč náročných povinností. Jak s tímto bojovat? Představujeme sérii Mental Power!

Žhavá novinka přímo do pusy

Měsíční série Mental Power pracuje s Pro Balance tabletami, které jsme představili již v předchozím díle naše krátkého speciálu. Pro návrat rovnováhy mezi zatížením a uvolněním tělesné schránky a mysli je dobré vsadit na Mind Master Formula v Green nebo Red variantě. Oba dva produkty chrání buňky před oxidačním stresem a dodávají tělu minerální látky a vitamíny pro normální funkci energetického metabolismu a nervového systému. Mind Master Formula Green obsahuje 30 % železa v denní dávce a 100 % důležitých vitamínů. Díky extraktu ze zeleného čaje, obsahu L-karinitu a Koenzymu Q10 budete chráněni před únavou, vyčerpáním i stresem.

Mind Master Formula Red slibuje sladší chuť a stejně skvělé účinky jako Green. Oba produkty jsou certifikovány SGS Institutem a patentovány. Pravidelným užíváním zlepšíte rovněž energetickou látkovou výměnu a přispějete k normální kognitivní funkci. Obrovský úspěch slaví žhavá novinka Mind Master Extreme, kterou nemusíte zapíjet, vleze se do každé kabelky a stačí ji rovnou nasypat do úst a těšit se z okamžitého přívalu nové energie!

Zbavte se stresu zvenčí

Stres trápí všechny, bez rozdílu věku. Studenti bojují s návaly stresu během zkouškového období, v práci zase pracovníci zažívají krušnější chvilky těsně před odevzdáním zakázek. Stres si nevybírá, ale vy se mu konečně můžete postavit! K pravidelnému užívání Mind Master Formula a Pro Balance vyzkoušejte také meditační techniky navozující v těle harmonii. Někdo pochvaluje klidnou povahu jógy, jiní zase sází na pravidelnou masáž. Pro co se rozhodnete vy?