Filters
Kategorie blogu
Blízko

Navrženo odborníky 1. díl

Ze všech stran se na nás chrlí reklamní slogany vyzývající k ochraně zdraví, řádné péči a pravidelné prevenci. Zdraví máme jedno a podle toho bychom k němu měli také přistupovat. Investice do podpůrných přípravků a doplňků stravy je proto nevyhnutelná. A to se netýká pouze sportovců, ale stejně tak osob trpících zažívacími obtížemi či bojujících s nedostatkem energie. LR představuje 6 řešení na míru, kde kombinuje své přípravky a doporučení pro zdravý životní styl. Vyzkoušejte a otestujte řadu podle vašich obtíží nebo cílů.

Daily Essentials

LR LIFEKTAKT představuje speciální měsíční série, které jsou navržené přesně pro vás. Řada Daily Essentials vás zásobuje živinami, díky čemuž každý den zvládnete s lehkostí. I přesto, že nestíháte každý den uvařit zdravé jídlo, nebo často cestujete a na pořádný pokrm nezbývá čas, nabízí LR řešení pro vaše zažívání. Kombinujte Aloe Vera Drinking Gel s medem a Pro Balance tablety, které obsahují cenné stopové prvky a řadu důležitých zásaditých minerálních látek. Tradiční Aloe Vera Gel s obsahem medu a vitamínu C vám pomůže chránit imunitní systém, funkci cév, kostí a je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií.

Zdraví pěstujeme v každém věku

Tuto kombinaci, kterou si určitě zamilujete, doplňujte zdravým pohybem a pestrým jídelníčkem. Po měsíci na sobě pocítíte změny, budete mít více energie a vaše tělesná schránka zůstane v rovnováze. Nezapomínejte, že pohyb by měl být pravidelnou součástí dne a úplně postačí, když cestou do práce tramvají vystoupíte o jednu zastávku dříve a projdete se nebo výtah vyměníte za schody. Kromě pohybu myslete také na duševní očistu – buďte k sobě laskaví a mějte se rádi.