Filters
Kategorie blogu
Blízko

Guido Maria Kretschmer rozšiřuje spolupráci s LR

Také jste si zamilovali vůně, z nichž je cítit vášeň pro módu a smyslnost v každém tónu? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu! Po velkém úspěchu dvou parfémů Haute Parfum se populární módní návrhář a LR rozhodli rozšířit svou spolupráci. Již brzy se LR partneři a vaši zákazníci mohou těšit na mezinárodní uvedení nových výtvorů!

Nezapomeňte, že doposud obě vůně od Guida Maria Kretschmera nesou rukopis módního návrháře a jsou neodolatelné… Vyzkoušejte elegantní, nadčasovou a autentickou vůni v dámské či pánské podobě a těšte se, s jakými novinkami se již brzy LR představí.

Aktuálně se můžete nechat omámit smyslnou květinovo-ovocnou vůní pro dámy, jež vám učaruje již samotným balením. Luxusní dárková kazeta uvnitř skrývá originální flakon se směsicí vůně mandarinky, růže a vanilky. Pro pány si pak věhlasný návrhář připravil vůni svěže aromatické akordy bergamotu, pepře a kůže. Tato vůně z vám během okamžiku udělá šarmantím a ušlechtilým mužem, který se stane pro svou partneru neodolatelně přitažlivým.