Filters
Kategorie blogu
Blízko

Účinná ZEITGARD péče

Je vědecky prokázáno, že čím více se v životě smějete, tím větší dopad má smích na vaši mimiku a tvoří se tzv. viditelné mimické vrásky. ZEITGARD nabízí účinné řešení a ucelenou péči pro všechny věkové kategorie, tedy ženy a muže toužící po nastartování péče, zralý věk s viditelnými vráskami i milovníky kvalitní péče, krémů, sér a kúr.

Čištění pomocí ZEITGARD

Pravidelné čištění pleti by mělo být vaším denním rituálem. Nezáleží, zda potřebujete smýt make-up, denní krém, popřípadě chcete pleti odlehčit po náročném dni, vyhraďte si večer čas pro péči o tělo a obličej. Obrovskou službu vám udělá ZEITGARD systém pro čištění pleti, jež nabízí rychlý a komfortní způsob čištění. Pomocí oscilační hlavice s technologií MICROSILVER zajišťující vysokou hygienu kartáčových vláken, docílíte dokonale vyčištěné pleti připravené na další péči. ZEITGARD je odolný vůči stříkající vodě, je vhodný pro použití ve sprše či vaně a stejně tak ho lze používat každý den. Stisknutím jednoho tlačítka spustí hlavice a ve dvacetivteřinových intervalech vás upozorní na čištění tváří a čela. Celý proces čištění trvá tedy jednu minutu a tu si najde určitě každý, viďte?

Příprava pleti na noc

Pokud jste si pleť důkladně vyčistili, zbavili oči řasenky a očních stínů, přichází čas odpočinku. Vynikající je například ZEITGARD Noční maska s jojobovým olejem a plody schizandry. Při používání dvakrát týdně je výsledek optimální – pleť je regenerována, hydratována a ošetřena v hodinách, kdy spíte. Tip pro vás: pokud chcete, aby maska účinkovala na pokožce, vyměňte savé bavlněné povlečení třeba za satén.