VLASOVÁ KOSMETIKA

Péče o vlasy zdaleka není jen okrajovou součástí péče o tělo. Vlasy nejsou neživým přívěsem kůže, odráží se v nich tělesné zdraví  i sociální postavení.

Stav našich vlasů a pokožky hlavy odráží celkový stav organismu. Stres, oslabení imunity, choroby, nesprávná výživa, únava, léky i stárnutí, to vše se může projevit v nelesklých slabých vlasech a způsobit nemalé problémy s vlasovou pokožkou.

Vedle známky tělesné pohody jsou dobře vypadající vlasy odnepaměti pokládány za důležitý aspekt vzhledu a podílí se na prvním dojmu. Přispívají k uplatnění osobnosti a v neposlední řadě jsou také důležitým erotickým prvkem.

Zdravé, bohaté a lesklé vlasy jsou darem přírody, se kterým nejde jen tak beztrestně nakládat. Nejedná se o "trvanlivé zboží". Mají-li být naší pýchou, musíme jim poskytnout příkladnou a cílevědomou péči – a nejen vlasům samotným, ale i pokožce hlavy, na jejíž správné funkci kvalita vlasů stojí.

Firma LR Health & Beauty Systems věnuje vlasové kosmetice velkou pozornost a k problematice vlasů přistupuje odborně, s láskou a péčí. Nelze pochybovat o tom, že individuálně zvolené pěstící prostředky z LR-programu dokáží stav vlasů výrazně zlepšit, dodat jim bohatost, lesk a usnadnit jejich úpravu.

 

Powered by D3Web, © 2011–2012