PARFÉMY S NĚMECKÝM STANDARDEM KVALITY

Nabídky parfémů se na nás hrnou ze všech stran. Nejčastěji se snaží oslovit přívlastky „levné“, „luxusní“ nebo „značkové“. Podstata dobrého parfému ale spočívá v něčem jiném. Základem je konzistence vonných olejů. Jejich nedostatek bohužel často překrývá honosná značka nebo atraktivní cena.

Některé vůně jsou neprávem prezentovány jako parfémy – mají totiž kvalitu obyčejné toaletní vody. Vůně je krátkodobá a její intenzita slabá. To, že jste mnohdy značkový parfém koupili za úžasnou cenu, pak postrádá veškerý smysl, protože chcete-li vonět celý den, musíte vůni několikrát „oživovat“. Lahvičku s parfémem tak spotřebujete za několik týdnů a musíte si koupit novou. S našimi parfémy je to jinak. Obsah parfémovaných vonných olejů je u všech produktů LR Health & Beauty Systems mnohem vyšší než u výrobků nabízených v běžné obchodní síti.

Nejlepším důkazem kvality našich parfémů jsou jména světových celebrit. Vlastní vůně si pod naší značkou nechaly „ušít na tělo“ hvězdy formátu Karla Gotta, Bruce Willise nebo Karolíny Kurkové. Jejich nekompromisní management i ony samy mají nejvyšší zájem na tom, aby byly parfémy nesoucí jejich jména kvalitní a vysoce komfortní. Pro LR, jako firmu s německým standardem kvality, je splnění takového požadavku samozřejmostí.


S kvalitní vůní je to stejné jako s dobrým jídlem.

Pokud je jídlo nápadně levné, neočekávejte od něj velký gurmánský zážitek.

Pokud navštívíte předraženou restauraci honosného jména, neznamená to ještě, že vám bude chutnat.

Jakmile vám ale restauraci doporučí lidé, o kterých víte, že jsou labužníci, kteří si pečlivě vybírají, je to nejlepší předpoklad toho, že si dobře pochutnáte.

Powered by D3Web, © 2011–2012